Nowa ścieżka na Pyrzyckim.

Kolejna inwestycja, która ucieszy cyklistów. Trwa budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Armii Krajowej. W ramach dużego projektu powstały już trasy przy ul. Spokojnej i ul. Nasiennej. Teraz dołączy do nich ścieżka na os. Pyrzyckim. Z nowej nawierzchni skorzystają również piesi, a całość zostanie odpowiednio oświetlona.

Malowanie pasów po zimie.

Jak co roku wiosną w całym Stargardzie poprawiane są m.in. przejścia dla pieszych, ale też drogi dla rowerzystów i linie wyznaczające pasy dla samochodów. Po zimie w wielu miejscach oznakowanie poziome jest mniej widoczne. Malowanie przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, ale także podnosi komfort poruszania się po mieście.

Ruszyła budowa pumptracku – toru dla rowerzystów.

Ruszyła budowa pierwszego w Stargardzie pumptracku – toru przede wszystkim dla rowerzystów lubiących trenować na jednośladach. Na trasie pokonają zagłębienia i szybkie zakręty. Prędkości nabiorą głównie dzięki sile grawitacji. Poza rowerzystami z obiektu skorzystają też m.in. wielbiciele rolek i hulajnóg.

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze