Reklama [A] - GBS Bank
W czwartek pojedziemy komunikacją miejską za darmo.

Dobra okazja, żeby się przekonać, że podróż komunikacją miejską jest bezpieczna i wygodna. W czwartek (22.09.) razem z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji świętujemy Europejski Dzień bez Samochodu. Właśnie wtedy wszyscy właściciele aut będą mogli jeździć autobusami za darmo.

Jak co roku z okazji dnia bez samochodu bez biletu pojadą właściciele aut, a także ich pasażerowie. Wystarczy podczas kontroli pokazać dowód rejestracyjny pojazdu. Na jeden dokument może podróżować kierowca z osobami towarzyszącymi – ich liczba musi się zgadzać z liczbą miejsc siedzących w konkretnym samochodzie. Bezpłatne przejazdy obowiązują na terenie miasta – strefa A. Cały rozkład jazdy MPK jest tutaj.

W czwartek (22.09.) właściciele aut będą jeździć autobusami za darmo, ale na co dzień każdy może kupować bilety w najwygodniejszy dla siebie sposób. Do wyboru są biletomaty w pojazdach, bezpłatne aplikacje: Skycash, moBILET (tutaj również do kupienia bilety miesięczne), mPay oraz zbiletem.pl. Kolejna opcja to nowoczesne urządzenia do zapłaty za przejazd kartą (lub telefonem, zegarkiem). Oczywiście we wszystkich autobusach MPK nadal można też kasować tradycyjne, papierowe bilety.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum
Źródło: UM w Stargardzie

21-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze