Przedszkolaki odwiedziły policjantów.

Dzisiaj stargardzkich policjantów odwiedziły dzieci z przedszkola Elemelek w Stargardzie. Podczas wizyty rozmawialiśmy o naszej pracy, a w szczególności o czworonogach pełniących służbę w naszych szeregach, a także bezpieczeństwie podczas zabaw.

News will be here

W trakcie spotkania najmłodsi mogli dowiedzieć się na czym polega nasza służba i jakie posiadamy wyposażenie. Można było wsiąść do radiowozu, czy na motocykl, którym na co dzień służbę na terenie naszego miasta pełnią policjanci. Nie zabrakło także rozmów na temat bezpieczeństwa podczas zabawy w domu, ale również na placach zabaw.

Kolejnym etapem wizyty były odwiedziny przewodników psów służbowych. Podczas prezentacji posłuszeństwa czworonogów policjanci pracujący na co dzień z pieskami opowiedzieli o charakterze ich pracy, zadaniach i obowiązkach podczas służby, a także w jaki sposób pieski trafiają w nasze szeregi. Funkcjonariusze przypomnieli również, jak należy dbać o pieski oraz jak postępować, aby nie zostać skrzywdzonym przez psa.

Przekazana wiedza, zrobione odciski palców, dłoni, a także prezentacja umiejętności policyjnych czworonogów, to wszystko sprawiło, że na twarzach wszystkich pojawił się uśmiech i zadowolenie z wizyty w naszej jednostce, za którą serdecznie dziękujemy.

Źródło: Policja Stargard

07-07-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze