Poszukiwany recydywista kierował autem pod wpływem alkoholu.

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymali stargardzcy policjanci. Tym razem do odpowiedzialności karnej za jazdę w stanie nietrzeźwości zostanie pociągnięty 36- latek, który kierował samochodem osobowym marki Honda.

Mężczyzna podróżował swoim pojazdem mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto stargardzianin naruszył zakaz prowadzenia pojazdów i do tego okazał się osoba poszukiwaną. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

W dniu wczorajszym parę minut przed północą na ul. Aleja Żołnierza policjanci stargardzkiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Honda, którego jazda wydała się mundurowym podejrzana. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne, ponieważ kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Podczas kontroli stróże prawa ustalili, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a także jest osoba poszukiwaną przez Sąd. Został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie
mł. asp. Justyna Siwarska

12-08-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze