Reklama [A] - GBS Bank
Posiadał środki odurzające i kierował pod ich wpływem- nocna kontrola na terenie Stargardu.

3 osoby zatrzymane, zabezpieczone środki odurzające, przedstawione zarzuty oraz zatrzymane prawo jazdy to finał kontroli drogowej na terenie Stargardu.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22- letniego kierującego, który posiadał środki odurzające i kierował pod ich wpływem. W pojeździe podróżowało również dwóch pasażerów, u których policjanci podczas kontroli znaleźli amfetaminę. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci stargardzkiej drogówki na ulicy Grodzkiej w Stargardzie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Ford Mondeo. W trakcie kontroli ich czujność wzbudziło nerwowe zachowanie 22- letniego kierowcy, mieszkańca powiatu stargardzkiego oraz obecnych w pojeździe pasażerów.

Mężczyźni unikali kontaktu wzrokowego, pomimo rożnych miejsc zamieszkania, nie potrafili podać wspólnego powodu podróży. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierujący może znajdować się pod wpływem środków odurzających, dlatego też poddali go badaniu, a także sprawdzili wnętrze pojazdu i osoby nim podróżujące w poszukiwaniu zakazanych substancji.

U kierowcy znaleźli zawiniątko wypełnione białym proszkiem, wagę oraz pakiet woreczków strunowych. U dwóch pasażerów w wieku 22 i 26 lat policjanci zabezpieczyli kolejne dawki amfetaminy. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do jednostki policji.

Źródło: Policja Stargard

03-11-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze