Podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków zasiądzie na ławie oskarżonych.

Prokurator Rejonowy w Stargardzie skierował do Sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

News will be here

Prokuratura Rejonowa w Stargardzie nadzorowała postępowanie w przedmiotowej sprawie. W dniu 7 listopada 2021 r. funkcjonariusze Policji w trakcie wykonywania obowiązków służbowych dokonali przeszukania podejrzanego i jego podręcznych przedmiotów ujawniając narkotyki.

Następnie dokonali przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, w którym znaleźli kolejne narkotyki w postaci ponad 75 gram netto amfetaminy oraz około 60 gram netto marihuany. Zabezpieczono także wagę elektroniczną.

Przeprowadzone badania fizykochemiczne wykazały, że ujawniona u mężczyzny marihuana pozwala na uzyskanie nawet 148 działek handlowych, natomiast z marihuany można uzyskać do 118 handlowych narkotyku.

Podejrzany został zatrzymany, a na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Nadto na mieniu podejrzanego prokurator zastosował poręczenie majątkowe.

Podejrzany (l. 30 ) przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz złożył wyjaśnienia.

W przeszłości był już karany sądownie.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: PO Szczecin

20-06-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze