Obwodnica nabiera kształtów.

Trwają intensywne prace przy budowie odcinka północnej obwodnicy Stargardu.

News will be here

To duża i ważna inwestycja, która pomoże usprawnić ruch drogowy w całym mieście, a jednocześnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Jeden z fragmentów obwodnicy jest już niemal gotowy. Prace za około 10 000 000 zł idą zgodnie z planem.

Dobiega końca budowa części obwodnicy między ścieżką rowerową na ul. Podleśnej a ul. E. Orzeszkowej. Następnym krokiem są prace na kolejnym odcinku – między ul. Podleśną a Podmiejską. Inwestycja realizowana jest w dobrym tempie, zgodnie z harmonogramem.

Na całym budowanym fragmencie została już wykonana kanalizacja deszczowa. Jeżeli wszystko nadal będzie szło zgodnie z planem, ta część obwodnicy – od ul. Składowej do ul. E. Orzeszkowej – powinna zostać oddana do użytku najpóźniej w połowie 2023 r. Na inwestycję pozyskaliśmy prawie 5 500 000 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Zdjęcia: UM w Stargardzie

15-06-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze