Reklama [A] - GBS Bank
Nietrzeźwy kierowca poszukiwany przez sąd zatrzymany przez policjantów.

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymali stargardzcy policjanci.

Tym razem do odpowiedzialności karnej za jazdę w stanie nietrzeźwości zostanie pociągnięty 43- latek, który kierował samochodem osobowym m-ki Mazda. Mężczyzna podróżował swoim pojazdem mając ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto stargardzianin okazał się osobą poszukiwaną. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed Sądem.

Wczoraj policjanci stargardzkiej drogówki na ul. Chrobrego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Mazda, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe.

Funkcjonariusze podczas interwencji od 43- latka wyczuli woń alkoholu, w związku z czym sprawdzili jego stan trzeźwości. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszego sprawdzania okazało się, że 43-latek jest poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Źródło: Policja Stargard

05-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze