Ludmiła Sabadini dołączyła do składu ósmej kadencji Rady Miejskiej.

Ludmiła Sabadini dołączyła do składu ósmej kadencji Rady Miejskiej. Zajęła miejsce po zmarłym Stanisławie Bartniczaku. Obecnie RM to 23 osoby – 10 kobiet i 13 mężczyzn.

News will be here

Zgodnie z kodeksem wyborczym w przypadku śmierci radnego w ciągu 14 dni wygaśnięcie jego mandatu stwierdza komisarz wyborczy. W szeregi Rady Miejskiej weszła Ludmiła Sabadini, stargardzianka, z wykształcenia ekonomistka, pedagog, artysta plastyk.

W naszym mieście znana jako prezes Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych BRAMA.

Jest także członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Szczecin. Jej prace znajdują się w Polsce, ale także w Niemczech, Francji, Rosji, Anglii i Szwajcarii. Ludmiła Sabadini dołączyła do rady jako kandydatka z tej samej listy, z której startował zmarły radny. W wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów. Będzie też pracowała w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

Źródło: UM Stargard

21-06-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze