Reklama [A] - GBS Bank
Duża i ważna inwestycja drogowa w centrum Stargardu wchodzi w ostateczną fazę realizacji.

Budowa Park&Ride w postępuje w dobrym tempie. Z kolei na modernizowanej ul. Barnima leży już masa bitumiczna. Kształtów nabiera również ścieżka rowerowa, a nowy chodnik jest na ukończeniu.

Nawierzchnia parkingu i mur oporowy są już niemal gotowe. Na odcinku od skrzyżowania ul. Barnima z ul. S. Wyszyńskiego do budynku socjalno-usługowego na P&R widać też nowy chodnik z kostki kamiennej. Jednocześnie w obiekcie montowane jest niezbędne wyposażenie. Z kolei po drugiej stronie ul. Barnima położono już kolejne warstwy na zupełnie nowej ścieżce rowerowej. Za kilka tygodni również na tej trasie pojawi się warstwa bitumiczna.

Gotowe jest też całe oświetlenie. Nowe latarnie będą zarówno na parkingu, jak i wzdłuż całej ulicy. Dodatkowo doświetlone zostanie również przejście dla pieszych. Inwestycja o łącznej wartości ponad 20 000 000 zł powinna być gotowa już tej jesieni. Skorzystają z niej wszyscy użytkownicy dróg. Kierowcy zaparkują na P&R nawet 300 aut osobowych i przejadą nową, szerszą jezdnią, rowerzyści zyskają kolejną trasę, a piesi wygodne dojście m.in. do Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego i dworca PKP.

Źródło: UM w Stargardzie

09-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze