Bezpiecznie nad Młynówką.

Przed terminem zakończyły się prace na kładce dla pieszych pomiędzy ul. Portową a ul. Młyńską. Zakres remontu był szeroki. Całą konstrukcję wzmocniono. Przechodnie i rowerzyści zyskali tam również zupełnie nową nawierzchnię.

News will be here

Drewniane elementy kładki zostały wymienione. Odnowione przejście jest zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Skorodowane części konstrukcji usunięto, zamontowano również dodatkowe podpory. Kładka została też wyczyszczona i odmalowana. Dzięki temu poprawiło się przede wszystkim bezpieczeństwo jej użytkowników, ale też estetyka okolicy.

Wartość inwestycji to prawie 160 000 zł. W tej cenie znalazły się wszystkie niezbędne prace – rozbiórka, naprawa i wymiana zniszczonych części. Każde dodatkowe zabezpieczenie wiąże się z większymi kosztami – choć np. elementy wzmacniające kładkę mogą być niewidoczne na pierwszy rzut oka. Zwłaszcza przy tego typu remontach ważna jest jednak pewność, że po zakończeniu prac użytkownicy zyskują bezpieczne i komfortowe przejście.

Zdjęcia: UM w Stargardzie

30-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze